Náš tím

Vedenie spoločnosti
 
Mgr. Peter Wagner
Riaditeľ spoločnosti
+421 908 347 105
+421 2 4363 7728
peter.wagner@auto-motiv.sk


Recepcia

 
Michaela Klubník-Franíková
Asistentka servisu, Recepcia, Marketing
+421 917 708 496
+421 2 4363 7728
michaela.franikova@auto-motiv.sk
Jana Roháčová
Asistentka servisu, Recepcia, Pokladňa
+421 2 4363 7728
jana.rohacova@auto-motiv.sk 
Katarína Slabá Cudzišová
Ekonomické oddelenie
+421 917 495 137
+421 2 4363 7728
uctovnictvo@auto-motiv.sk


Servis

       
Rudolf Kubovič
Vedúci dielne
+421 911 368 128
+421 2 4363 7728
rudolf.kubovic@auto-motiv.sk
     
       
 
Ing. Ivan Kuba
Servisný poradca
+421 917 491 988
+421 2 4363 7728
ivan.kuba@auto-motiv.sk
Ivan Opálený
Servisný poradca
+421 917 496 751
+421 2 4363 7728
ivan.opaleny@auto-motiv.sk
Martin Košút
Servisný poradca pre poistné udalosti
+421 918 370 489
+421 2 4363 7728
martin.kosut@auto-motiv.sk
Robert Nachtmann
Garančný technik
+421 2 4363 7728
+421 917 705 578
robert.nachtmann@auto-motiv.sk


Náhradné diely

Leopold Wittek
Vedúci oddelenia ND
+421 918 362 661
+421 2 4363 7728
leopold.wittek@auto-motiv.sk
Anton Raditsch
Disponent ND pre 4. úroveň
+421 910 664 350
+421 2 4363 7728
anton.raditsch@auto-motiv.sk
Štefan Bodnár
Disponent ND
+421 911 935 301
+421 2 4363 7728
stefan.bodnar@auto-motiv.sk
Jozef Brigant
Disponent ND
+421 2 4363 7728
jozef.brigant@auto-motiv.sk