BMW M Performance diely

BMW M Performance diely vám umožnia dodať vášmu BMW maximálnu mieru individuality a nefalšovaného pretekárskeho pocitu. K dispozícii máte bohatý arzenál príslušenstva v kategóriách aerodynamika, pohon, dizajn exteriéru, kokpit, podvozok a kolesá.

THE 2 s BMW M Performance diely

ČISTÉ VZRUŠENIE.

M3 a M4 s BMW M Performance dielmi.

M3 a M4 s BMW M Performance dielmi. BMW M3 a BMW M4 prenáša vrcholový šport na cestu. Mnohé technológie pochádzajúce z motoristického športu povyšujú maximálny výkon a dynamiku do dokonalosti - v každej jazdnej situácii. Úchvatný pocit motoristického športu dotvárajú exkluzívne, na mieru vyrobené BMW M Performance diely, napríklad zadný karbónový spojler M Performance a titánový výfukový systém M Performance. Vzájomná interakcia vytvára vozidlo, ktoré neustále uvoľňuje adrenalín a priťahuje všetky obdivné pohľady.

VÝKON. KAŽDÝM DETAILOM.

BMW radu 4 a BMW M Performance diely.

Nekompromisne nekonvenčné: Nové BMW radu 4 Coupé sa rezolútne a elegantne vyčleňuje zo všetkých existujúcich zvyklostí. Nezávislý dizajn a klasická kupé silueta sú referenčnými ikonami, pričom zároveň podčiarkujú progresívny charakter. V kombinácii s exkluzívnym portfóliom BMW M Performance dielov je výsledkom silné športové kupé, vyžarujúce auru nedostižnosti, ktorá však o to viac umocňuje aj jeho atraktívnosť.

BMW M5 a BMW M Performance diely.

BMW M5 je demonštráciou vrcholného konštruktérskeho umenia a inovatívnej jazdnej inteligencie. Pre doteraz nepredstaviteľné dimenzie dynamiky, až do extrémov. Exkluzívne BMW M Performance diely pre exteriér, interiér aj podvozok prispievajú k odhodlaniu BMW M5 pokoriť všetky hranice s vami.

20-palcové M Performance kované disky Y-spoke style 863 M Ferric Grey matné.

Vysoko kvalitné 20-palcové kované M Performance disky Y-spoke style 863 M Ferric Grey matné s farebným logom M udeľujú vozidlu výrazne športový vzhľad. Kompletná letná sada so senzormi merania tlaku, vpredu 9,5J x 20, pneumatiky 275/35 ZR20 102Y XL, vzadu 10,5J x 20, pneumatiky 285/35 ZR20 104Y XL.

M Performance zadný spojler Pro, karbónový.

Ešte pozoruhodnejší: M Performance zadný spojler Pro z karbónu zvýrazní prémiovú kvalitu a dynamický vzhľad vozidla. Optimalizuje aerodynamiku a umožňuje dosiahnuť ešte športovejšie jazdné vlastnosti.

M Performance predný splitter, karbónový.

Rázne naznačenie úmyslov: M Performance predný splitter vyrobený zo 100-percentného karbónu zvýrazní mužný štýl vozidla vysoko exkluzívnym spôsobom. Unikátny vzhľad motoršportu pre každého, kto odmieta kompromisy.

M Performance karbónová ozdobná lišta Air Breather.

Športové na jednej strane. Individuálne na druhej. Ozdobná lišta M Performance Air Breather je vyrobená z prémiového karbónu. Elegantný výrazný prvok na boku vozidla. S logom M5.

VÝKON PRAMENÍ V DOKONALOSTI.

BMW M Performance diely – to najlepšie pre exteriér a interiér.

Exkluzívny pocit motoristického športu si žiada dôkladné a komplexné vedomosti spolu s vysokými nárokmi na výber materiálov, kvalitu ich spracovania aj finálny vzhľad. Karbón sa považuje pri výrobe športovo štylizovaného príslušenstva za kľúčovú technológiu. Vďaka tomu, že je známy z motoristického športu svojou vysokou funkčnosťou, je neodmysliteľným komponentom nielen pre dizajn. Starostlivá a dômyselná ručná výroba je nevyhnutná na dosiahnutie fascinujúceho efektu hĺbky. Obzvlášť fascinujúca je kombinácia karbónu a materiálu Alcantara, ktorý zaujme nielen svojou hodvábne jemnou, ale pevnou štruktúrou alebo elegantným vzhľadom, ale aj svojimi funkčnými vlastnosťami: nízka hmotnosť, priedušnosť a robustnosť, sú len niekoľkými príkladmi toho, ako sa dá automobilový pretekársky dizajn kombinovať s najlepšími dynamickými atribútmi pri dosahovaní dokonalosti.